قالب وردپرس پوسته وردپرس
 

درباره ما

سوپر کلین

دنيایی دور از باكتری

سوپرکلین نامی ثبت شده و یکی از برترین برندهای تجاری شرکت تولیدی ابرک پاک شویان می باشد که در طیف گسترده ای از محصولات شوینده , پاک کننده و بهداشتی فعالیت می نماید.

این برند افتخار می کند که اولین و تنها تولید کننده ابر های آنتی باکتریال در خاورمیانه می باشد که تمامی محصولات خود را با استانداردهای کانادا و آمریکا مطاقبت داده است.

مدیران مجرب این موسسه با داشتن بیش از 30 سال تجربه در زمینه مربوطه بار دیگر باعث اشتغال زایی و کارآفرینی جهت رونق اقتصادی کشور عزیزمان شده اند.

شعار این برند در نام آن نهفته شده است (فوق العاده تمیز) که نشان دهنده درجه بالایی از بهداشت در بین شوینده ها و پاک کننده های خانه و آشپزخانه میباشد.

کیفیت بسیار بالای کالا و بسته بندی و همچنین تنوع محصولات از جهت سایز , ابعاد , نوع کارایی , رنگ بندی و میزان سایش نسبت به ظروف و سرویس های بهداشتی توانسته تا هر گونه از نیاز های مشتریان را پاسخگو و بهترین گزینه برای صادرات به کشورهای مجاور و پیشرفته باشد.

اسکاچ رنگین کمان (ضد خش) را بعنوان یکی از کم سایش ترین محصولات در سبد کالا می توان نام برد که قابل استفاده برای سطوح حساس , ظروف شیشه ای گران قیمت , طلا کوب, کریستال و غیره می باشد ;در مقابل اسکاچ نقره ای را می توان به عنوان یکی از پر سایش ترین محصولات در سبد کالا نام برد که قابل استفاده برای سطوح زبر و سخت چه در داخل و خارج از منزل نیز می باشد. (مفتخریم که اولین تولیدکننده این دومحصول در بازار خاورمیانه هستیم)

این طیف گسترده باعث گردیده که مشتری نسبت به نیاز خود انتخاب مناسبی را انجام داده و از خرید خود راضی و خشنود گردد.

چسب های استفاده شده در محصولات خوراکی بوده و هیچ گونه مسمومیتی به همراه نخواهند داشت.

میزان سایش , شکنندگی و پارگی در محصولات مختلف توسط دستگاه های پیشرفته کنترل کیفی کارخانه مدام مورد آزمایش قرار گرفته تا کالایی با کیفیت بالا تولید و دراختیار مصرف کنندگان قرارگیرد.

تلاش کرده‌ایم با شنیدن صدای مشتریان و تشخیص درست نیازهای بازار، مشتری را قطب نمای حرکت خود در ارائه محصولات قرار دهیم چرا که خشنودی مشتریان ارزشمندترین سرمایۀ ماست و مشتریان، به دور از اغراق ها و شعارها، شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت های ما هستند.

هدف شرکت تولیدی ابرک پاک شویان در نهایت تولید ملی با استانداردهای بین المللی میباشد.

مهارت ها و تخصص های ما

طراحی مهندسی 0
تنوع محصولات 0
کیفیت محصولات 0